Kurumsal

tercume-burosu
HAMBURG TERCÜME  olarak 12 yıl gibi uzun bir süredir siz değerli müşterilerimizin, bizlere karşı göstermiş olduğu itimat ve teveccühü esas alarak hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve alanında uzman kadromuz ile uyguladığımız titiz ve süratli çalışma sistemi ile hepsi birbirinden değerli, değişik iş kollarında faaliyet gösteren seçkin firmalara çeşitli konularda çeviri hizmeti sunmaktayız. Uluslararası platformlarda sayılı Türk ve yabancı firmaların gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmekte olduğu proje, anlaşma, ithalat-ihracat işlemlerinin muhtelif dillerdeki tercümelerini kusursuz bir şekilde yapmış olmaktan gurur duyuyoruz.

Bugüne kadar sizlere KALİTE-SÜRAT-DÜRÜSTLÜK ve GİZLİLİK ilkelerine her zaman bağlı kalarak hizmet vermekte olan HAMBURG TERCÜME bundan sonra da sizlere vereceği hizmetleri aynı prensiplere bağlı kalarak devam ettirecektir.

Müşterek işbirliğimizin gelecekte de devam etmesini ve sizlere her zaman en iyi şekilde hizmet verebilmeyi temenni ediyoruz.

Çevirmen, editör ve yerelleştirme uzmanlarından oluşan personelimiz ve titiz bir eleme sürecinden sonra seçtiğimiz çok sayıda profesyonel serbest çevirmenle her projede en üst kaliteye ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Her bir müşterinin özel ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran proje müdürlerimiz tercüme ve yerelleştirme projelerine başlamadan önce gerekli araçları seçerek, kalite ve güvene dayalı çalışma yöntemi oluşturarak ve konuya hakim profesyonel çevirmenleri belirleyerek bir iş akışı tasarlar ve uygular.

Hamburg Tercüme olarak;

Profesyonellikten ve ciddiyetten ödün vermeden, değerli müşterilerimizin bütün çeviri ihtiyaçlarını en yüksek kalitede ve eksiksiz olarak karşılayarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Müşterilerinin maliyetlerini en aza indirerek, zamanda tasarruf etmelerini sağlayarak, rekabet güçlerini artırarak açılım yapmalarına ve zamanın bir adım ötesine geçmelerine çeviri hizmetleriyle katkıda bulunmaktayız.
Dünya genelinde en yoğun olarak kullanılan 42 dilde sözlü ve yazılı tercüme işlerinizi güven içinde bizlere yaptırabilirsiniz.

NOT:
Hamburg Tercüme Bürosu, siz değerli müşterilerimize, kurumsal bir yapıda hizmet vermek amacıyla, 2019 yılında, Hamburg Global Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak yeni bir yapılanmaya girdi.

Kurulduğu 2005 yılından 2018 yılına kadar şahıs şirketi yapısında müşterilerine hizmet veren kurumumuz, 2019 yılından itibaren kurumsal bir yapıya bürünmüş olup, hizmetlerine ilk günkü heyecanla, ciddiyetle ve profesyonelce devam etmektedir.

Her geçen gün daha da artan iş hacmimizle, kaliteli tercüman grubumuzla, portföyümüze katmış olduğumuz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya dur durak bilmeden devam ediyoruz.

Saygı ile duyururuz.

Teklif İste