İngilizce Tercüme Hizmetlerimiz

ingilizceden-turkceye-tercume-ingilizce-tercume-burosu-hamburg-tercume
Hamburg Tercüme Bürosu

Profesyonel İngilizce Tercüme Bürosu

Her alanda profesyonel tercüman kadromuz ile sizin için en doğru tercüme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Dünya genelinde en çok kullanılan yabancı dil.

İngilizce dilinden tercüme yapabilmek için sadece İngilizceye hakim olmak yeterli değildir. İngilizceden Türkçeye çeviri yapabilmek için sözlük anlamlarının yanı sıra kelimelerin hangi anlamı ile yorumlanması gerektiği de bilinmelidir.

Büyüyüp gelişen, farklı kültür ve geleneklere ev sahipliği yapan dünyamızda en çok kullanılan diller arasında "İngilizce" birinci sırada yer almaktadır. Buna bağlı olarak birçok ülke bu dili okul müfredatına almıştır. Dünya genelinde 60'a yakın ülkede bu sistem mevcuttur.

Durum böyle olunca "İngilizce'den Türkçe'ye ve Türkçe'den İngilizce'ye tercüme" talepleri daha yoğun olmaktadır. Hamburg Tercüme Bürosu bu durumu göz önünde bulundurarak İngilizce çeviriler konusuna bilhassa önem vermekteyiz.

Son derece profesyonel çalışan İngilizce tercüman ekibimiz ile müşterilerimize hem hızlı tercüme hem de gerçek anlamda anlaşılır bir tercüme hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal ve sektörel İngilizce tercüme

Kurumsal Ve Sektörel İngilizce Tercüme

Şirketlere veya kamu kuruluşlarına yönelik olarak noter tasdikli ve noter yeminli tercüme hizmetinin yanı sıra, şirketlerin uluslararası anlaşma metinleri veya dava sözleşmelerinin tercümelerine yönelik de hizmet veriyoruz.

Hamburg Tercüme Bürosu olarak, bünyemizdeki tercüman ekibimizin bu konudaki tecrübe ve birikimi sayesinde kurumsal firmalara en iyi tercüme hizmetini sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Noter yeminli İngilizce tercüme hizmetleri

  • Ehliyet Tercümesi
  • Kimlik Belgesi Tercümesi
  • Diploma Tercümesi
  • Vize Tercümesi
  • Öğrenci Belgesi Tercümesi
  • Pasaport Tercümesi
  • Sertifikaların Tercümesi
  • Hastane Raporu Tercümesi
  • Transkriptler Tercümesi
  • Doğum Belgesi Tercümesi

Ayrıca sektörel bazlı tercümanlarımız ile hemen her dilde tercüme işleri yapıyoruz. İngilizce’den Türkçe‘ye, Türkçe’den İngilizce‘ye ya da İngilizce'den diğer dillere çevirisinin yapılmasını istediğiniz belgeleri, sitemiz üzerinden e-mail, posta ya da kargo şirketleri gibi taşıyıcı firmalar ile bize ulaştırabilirsiniz. Dosyalarınız bize ulaştıktan sonra belgelerinizi inceleyen yeminli tercuman ekibimiz sizi arayıp bilgi verecektir. Noter yeminli tercüme ve gerekiyorsa apostil hizmetini de sizin için sağlayarak belge veya dosyanızı teslim ediyoruz.

İngilizce tercümelerde Tercüme Bürosu seçimi

İngilizce tercüman seçimi konusunda çok titiz davranmak gerekiyor. Biz Hamburg Tercüme Bürosu olarak tercüman yerleştirmede çok özen gösteriyor gerekirse uluslararası destek alıyoruz.

Bünyemizde bulunan yeminli tercümanların sektörel bazlı yerleştirmesini sağlayıp her tercümanın uzman olduğu konudaki belgeleri çevirmesini (tercüme etmesini) sağlıyoruz. Tabiî ki bu davranışımız diğer tercüme bürolarından bir adım daha önde olmamızın yolunu açıyor.

Maalesef birçok İngilizce tercüme bürosu bu konuya ehemmiyet vermediği için çevirisi yapılan belgelerdeki bazı ifadelerin anlatımı yanlış sonuçlar doğurabiliyor. Şöyle bir örnek verebiliriz: İngilizce çevirisi yapılacak bir sağlık raporunuz var ve siz sağlık raporunuzu web sitesi tercümesi yapan bir tercümana yaptırırsanız ortaya nasıl bir sonuç çıkar düşünmek lazım.

Bu bakımdan yeminli tercüman ekibimizde herkesin tercümesini yapacağı alan bellidir ve doğru yerleştirme (doğru iş dağılımı) yaparak tercümesi yapılacak belgeleri daha profesyonel ve daha anlaşılır şekilde sizler için çeviriyoruz.

Sayfada belirttiğimiz resmi belgelerin yeminli tercüme büroları tarafından ‘apostil’leri yapılarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bilinmesi gereken bir başka şey de ‘Apostil hizmeti ancak ‘Uluslararası çalışan Yeminli Tercüme Büroları’ tarafından sağlanmaktadır.

Apostil nedir?

Apostil Şerhi, kişinin kendi ülkesinden almış olduğu evrakı, Uluslararası Arenada geçerli hale getiren mühürdür.

Profesyonel İngilizce çeviri işlemlerinizi piyasadaki en uygun fiyatları sunarak gerçekleştiriyoruz.

Normal çevirilerinizin haricindeki projeleriniz için lütfen iletişime geçerek diğer İngilizce tercüme fiyatlarımızı öğrenin.

İngilizce sözlü tercüme hizmetleri

Hamburg Tercüme Bürosu olarak sizlerin İngilizce sözlü tercüme hizmetlerini en profesyonel tercüman ekiplerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Her biri İngilizceye anadili gibi hakim olan tercümanlardan oluşan ekibimiz sizlere iş toplantısı, seyahat, karşılama, seminer ve sempozyum durumlarında, ihtiyacınıza ve ilgili konunuza göre seçilmiş yeminli tercüman ekibimiz ile hizmet sağlıyoruz.

Sözlü tercüme hizmeti, yazılı tercümelerden çok daha farklı ve daha çok tecrübe ve birikim isteyen bir hizmettir. Sözlü tercüme hizmetinde en önemli şey, tercümanın bilgi ve birikimi ile anlık çevirinin ne tür bir organizasyon olduğu konusudur. Sizlere simultane, ardıl, refakat, fısıltı veya telekonferans şeklinde sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. Hamburg Tercüme Bürosu olarak her zaman yeminli tercümanlarımız ile sözlü tercüme hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizlerin onur kaynağı olmuştur.

Yazılı İngilizce tercüme hizmetleri

Hamburg Tercüme Bürosu’nun portföyünde birçok tercüme alanı mevcuttur. Bunlardan biri ve en çok tercih edileni yazılı tercümedir. Yazılı tercümeler geniş bir çeviri gurubunu oluşturur ve sadece sektörel veya resmi belge çevirileri değil birçok metin çevirilerini de kapsamaktadır.

Bir kaç örnek vermek gerekirse; "Roman tercümesi, hikaye tercümesi, dergi tercümesi, kitap tercümesi, gazete tercümesi, el ilanı tercümesi ve broşür tercümesi" gibi bir çok metin dosyalarının da tercümesini gerçekleştirmekteyiz. En çok tercih edilen ise Türkiye'de basılmış olan kitap, dergi gibi ürünlerin İngilizceye tercüme edilip basılmasıdır. Aynı şekilde yurt dışından gelen kitapların da İngilizce'den Türkçe diline çevirisi de yapılmaktadır.

Sizlerle bir mülakat gerçekleştirdikten sonra metinlerinizin çevirisini arzu ettiğiniz dilde gerçekleştirmekteyiz. Bunun için anadili gibi İngilizce bilen profesyonel tercüman arkadaşlarımız gerekirse 7/24 çalışıp en hızlı şekilde metinlerinizin ve belgelerinizin çeviri işlemlerini yapmaktadır. Diğer tercüme bürolarından farkımız, her daim güler yüzlü profesyonel bir ekip ile çalışmamızdır.

Diğer Tercüme Bürolarından Her Zaman Önde Olduğumuz Faklılıklarımız.

En Hızlı İngilizce Çeviri

İngilizce tercümeleriniz en hızlı şekilde çevrilip size ulaştırılır.

7 / 24 Çeviri Hizmeti

İngilizce çevirileriniz için istediğiniz vakit telefon ile bizi arayabilirsiniz.

Hizmette Güven

Çeviri işlemlerinizde her zaman güven ve gizlilik üst seviyededir.

En Doğru Adres

İngilizce Tercüme Hizmetlerinde en doğru adrestesiniz.
Teklif İste